СУММА:
gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo gallery photo

Резиновий коврик Frogum в багажник Audi Sedan A6 (C7) 2011-2018 TM549079

Наличие: в наличии

Резиновий коврик Frogum в багажник Audi Sedan A6 (C7) 2011-2018

1250.00 грн

Дана модель килимків польської компанії Frogum, має ряд особливостей, які ідеальні по дизайну і якості, схожі з німецькими килимками Petex, але коштують при цьому відчутно дешевше.

Вони ідеально покривають підлогове покриття багажнику не залишаючи ніяких зазорів, тим самим зберігаючи чистоту і естетичний красивий вигляд багажнику, адже кожен комплект розроблявся під певну модель машини, забезпечуючи хороший захист покриття.

Килимки Frogum виготовляються із застосуванням інноваційних технологій з щільної високоякісної гуми без додавання хімічних компонентів, що виділяють неприємний токсичний запах (присутній легкий аромат ванілі). Міцний твердуватий матеріал, піддається скручуванню, але не згинанню. Щільно прилягає по краях багажника, що виключає можливість потрапляння вологи за межі коврика. Завдяки бортикам висотою 4-6 сантиметрів, волога, бруд, сніг, утримуються в середині,  не вступаючи при цьому в контакт. Мають дуже високу стійкість до фізичного і хімічного зносу, не реагують на автомобільну хімію тому можна мити будь якими миючими засобами. Коврики стійкі до низьких і високих показників температури (від -40 до +80 градусів за Цельсієм). Не бояться сонячних променів, які можуть потрапляти через скло машини, тому не деформуються, не всихають і не вицвітають, та не дубіють при морозі.  

Коврик в багажник для Audi Sedan A6 (C7) 2011-2018 щільно прилягають, повторюючи контури і рельєф багажника Вашого автомобіля. Резинові коврикипольського виробника Frogum, дозволить оптимізувати використання корисного простору і перевозити предмети будь-якої ваги або габариту. Рельєфні виступи зворотного боку, посилюють фіксацію положення килимка, незалежно від умов і навантаження на нього. Він встановлюється і знімається за лічені секунди - додаткові кріплення не застосовуються.

Матовий багажник , якісний, з урахуванням конкретної моделі автомобіля, дуже добре захищає поверхню багажника від забруднень.

  •  Прокладка багажника з функцією органайзера  - не дозволяє рухатись предметам під час руху

  •  Матеріал:  Гума (TPE)

  •  Ідеально підходить до форми поверхні багажу

  •  Стійкий до пошкоджень

  •  Дозволяє використовувати кріплення кронштейнів

  •  Легка в чищенні поверхня

  •  Видатний дизайн надає багажнику індивідуальний характер